Žádost o unmute na serveru TTT

Sem môžete pridávať žiadosti o unban ktorý ste dostali na serveroch portálu ForFriends. Vedenie portálu rozhodne či žiadosť o unban na základe uvedených informácií schváli alebo zamietne.
Prosím použite predlohu :)
Zamčeno
Ove274

Žádost o unmute na serveru TTT

Příspěvek od Ove274 » pon 21. srp 2017 15:12:18

Nick : ove -iwnl
Nick, pod kterým mám mute : ove -iwnl | bets.gg csgoboss
Steam ID : STEAM_1:0:175610641
Link : http://steamcommunity.com/id/Ove274
Server : TTT

Mute jsem dostal, protože jsem pouštěl hudbu do voicechatu.

Vím, že jsem udělal chybu a zasloužím si trest, ale permanentní mute je vážně moc. Prosím tímto o zmírnění trestu.
Také nemám problém poslat 50 czk, jenomže tvar a číslo sms na unmute jsem na webu nenašel. Tento server pro mně moc znamená, je to
jediný ttt server z cz/sk a jeden z mála v evropě. A když hraju s rusáky, tak to není ono. To jsem si ale uvědomil pozdě...

Omlouvám se portálu ForFriends a slibuji, že se to nebude opakovat. Předem děkuji za kladné vyřízení. :)

Jezis
Vedení portálu
Vedení portálu
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o unmute na serveru TTT

Příspěvek od Jezis » pon 21. srp 2017 22:10:33

Prostě nemám rád, když někdo puští hudbu, to snad chápeš.
Navíc je to porušení pravidel [ 6) Zákaz spamovania do chatu po prípade voice chatu. Ako spam sa berie aj púštanie hudby alebo iných zvukov ktoré nemajú s hrou nič spoločné. Porušenie sa trestá udelením MUTE/GAG. ] .

No, vzhledem k tomu, že jsi dokázal kromě spamu i normálního chatu se žádostí o unmute napsat i na forko žádost, tak jsem ti to zkrátil. Končí ti ode dneška za týden.

Ale ještě jednou se něco takového bude opakovat a ta perma ti zůstane. Voice chat na tomto módu je velmi důležitý ke sdělování potřebných informací, proto je pouštění hudby nepřípustné.

Dík za pochopení → LOCK
Ježíš

Jezis
Vedení portálu
Vedení portálu
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o unmute na serveru TTT

Příspěvek od Jezis » pon 21. srp 2017 22:12:49

Zamčeno