Bezdůvodný perma ban na TTT

Sem môžete pridávať žiadosti o unban ktorý ste dostali na serveroch portálu ForFriends. Vedenie portálu rozhodne či žiadosť o unban na základe uvedených informácií schváli alebo zamietne.
Prosím použite predlohu :)
Zamčeno
Naifiro

Bezdůvodný perma ban na TTT

Příspěvek od Naifiro » pát 04. srp 2017 18:04:11

Nick na steame: Naifiro

Link profilu: http://steamcommunity.com/id/Naifiro/

TTT

Neudělal jsem nic špatného jen jsem hrál.

Hrál jsem TTT na a najednou uvidím Lily (admin) jak má před sebou neoznačenou mrtvolu, odvodil jsme že to jede zrádce tak jsem jí zabil, následně jsem dostal ban, prý že to říkala že je to zrádce a ona že je nevinná a však přes hluk ostatních hráčů jsem ji neslyšel. Za tohle jsem dostal ban na 4 H ( a prý ještě za to že jsem nadával ale to bylo protože ta mapa byla rozbitá a já nemohl sebrat AK). Pak jsem napsal Lily za co jsem dostal ban a odpověděla že za tohle, a já na to že nevím jak dostala admina když dala takový ban. Na to jsem dostal permu... Ten první ban nebyl oprávnění protože jsem hrál normálně a byl to omyl a já jsem z toho ztratil karmu a však nedostal jsem se na minimum (-1 karma).

Už nebudu do budoucna mluvit hanlivě. A za to že hraju a Lily to nezkousne že jsem jí neslyšel přes ostatní hráče a že jsem já ztratil karmu, tak za to se omlouvám taky. Přeji příjemný den.

Jezis
Vedení portálu
Vedení portálu
Kontaktovat uživatele:

Re: Bezdůvodný perma ban na TTT

Příspěvek od Jezis » pát 04. srp 2017 18:19:06

Počkáme si na vyjádření od Lily.
A pro příště (jestli nějaký příště bude), doporučuji si ten text několikrát přečíst a dát mu lepší formát. Líp se to pak čte a dává to větší smysl.

Pokud byla rozbitá mapa, tak se nasměruj na Podněty na server, popiš celý problém a my se ho pokusíme fixnout.

S pozdravem,
Ježíš

Lily

Příspěvek od Lily » pát 04. srp 2017 18:34:44

Milý Naifiro
za 1. Ban Nebyl bezdůvodný to že neposloucháš tak to je tvoje chyba,
za 2. Jednou jsi řekl že je to Luly i když jsi byl nevinný a potom me zabil někdo nevinný,
za 3. někomu jsi řekl něco sprostě protože ti sebral AK-47,
za 4. jsi řekl jak to že jsem admin.

Jsem ochotná snížit ban na určitou dobu ale myslím si že ban je v tomto případě s tvým prístupem na našich serverech adekvátní rozhodnutí.
Finalní rozhodnutí nechávám na našem vedení.

Lily za A-Team

Jezis
Vedení portálu
Vedení portálu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jezis » pát 04. srp 2017 18:46:20

Zkrátíme ti to na měsíc, ale pokud se něco takového bude opakovat, tak si u nás nezahraješ.

Za celé vedení ForFriends,
Ježíš.

Zamčeno