Žádost o unban na portálu ForFriends - Matesiiino

Sem môžete pridávať žiadosti o unban ktorý ste dostali na serveroch portálu ForFriends. Vedenie portálu rozhodne či žiadosť o unban na základe uvedených informácií schváli alebo zamietne.
Prosím použite predlohu :)
Zamčeno
Elounek

Žádost o unban na portálu ForFriends - Matesiiino

Příspěvek od Elounek » stř 19. črc 2017 8:02:02

Dobrý den chtěl bych zažádat o unban na herním portále ForFriends na serveru TTT kde jsem porušil pravidlo a měl jsem -1 KARMY a byl odsouzen k odpykání trestu: BAN NA TÝDEN.

✺ Nickname: Matesiiino

✺ STEAM ID/Link profilu : STEAM_1:1:122113642 / http://steamcommunity.com/id/RikejMiMates

✺ Já jsem normálně hodný , ale ono to není lehké s hyperaktivitou a když pak jen celý den sedím doma. Tak najednou začnu dělat blbosti a bylo to
určitě poznat. (Hlavně na tom co jsem dělal a psal.) Ale pak jsem si odnesl následek a musel jsem nad svojí chybou přemýšlet. A taky jsem přemýšlel a zjistil jsem, že bych se měl snažit zklidnit a víc chodit ven.

✺ Ban jsem dostal kvůli -1 KARMY od CONSOLE.

✺ Tímto bych se chtěl omluvit portálu ForFriends , všem hráčům kterým jsem dal kill a následni si neužívali svoji hru na kterou se těšili celý den. Už
budu takový jaký bych měl být. A těším se až se snad zpátky dostanu na server protože to byla nejlepší sranda.

Doufám že nejsem jen přítěží a přeji vám krásný zbytek dne. :)

YoloMaN
Vedení portálu
Vedení portálu

Re: Žádost o unban na portálu ForFriends - Matesiiino

Příspěvek od YoloMaN » sob 22. črc 2017 9:43:09

Ahoj Matesiiino,

veľmi nás teší že ťa baví u nás hrať, musíš ale pochopiť že práve karma je jedna z vecí ktorá dozerá na chod serveru tak aby sa TTT hralo podľa pravidiel. Musím teda povedať nie tvojej žiadosti. Jediná možnosť ako dostať unban za karmu je finančná náhrada v podobe 50 CZK cez SMS. Tým podporíš server a zároveň vynahradíš škody. Aby si to správne pochopil, nejdeme po peniazoch ide skôr o to že ak by sme dávali unban za karmu len za pekné slovo, server by nefungoval.

ZAMIETA sa.

S pozdravom spolumajiteľ YoloMaN za Vedenie ForFriends.

Zamčeno