Vylepšení serveru

Zamčeno
Elounek

Vylepšení serveru

Příspěvek od Elounek » ned 13. srp 2017 20:28:25

Napadlo mě pár nápadů které by jste mohli přidat na ForFriends TTT .

Nápad č.1: Rank tabulka

Každý člověk chce být v nečem lepší a poměřovat se s někým a jelikož jsme na TTT nejde o nic jiného než o zabíjení. Rank tabulka by spočívala v tom že by ukazovala nejlepší hráče řazené podle čísla 1 (Nejlepší) po poslední číslo hráče který není zrovna nejlepší v zabíjení nebo je nový. Radila by se podle Zabití innocentů za TRAITORA a Zabití traitorů za INNOCENTA. Myslím si že by to přineslo větší aktivitu hráčů protože nikdo nechce být z 1. místa na 14. místě ne? :D A naopak hráčů kteří jsou na 15. místě aby se dostali na to nejlepší místo. Taky by to přineslo hráče nové! Hráče kteří rádi soupeří v něčem. Bavilo by to všechny.

Nápad č.2: Kulový blesk

Vylepšení shopu pro Innocenta/Traitora aby mají jiný návrh a bylo by lepší nechat to jen pro 1. roli (Nejlépe Innocenta)

Kulový blesk pro Innocenta:

Blesk by udeřil jen Traitora a ubral mu určitý počet životů.

Kulový blesk pro Traitora:

Blesk by udeřil random innocenta (protože kdyby udeřil všechny a jen 1 člověka né tak by to bylo divné) a ubral by mi určitý počet životů.

Výhody pro VIP:

Rychlejší nabíjení taseru.
VIP shop / Levnější cena věcí
2x víc karmy za zabití Traitora/Innocenta nebo Detektiva
2x víc kreditů za zabití Traitora/Innocenta nebo Detektiva¨

Elounkovo (moje) přání:

Hlavně přeju portálu ForFriends ať se stále rozvíjí tak hezky jako do teď a mám přání.

-Odstranění možnosti že může být jen 1 awp . (Součást nového pluginu GUNS)
-Přidání možnosti Stejné zbraně každé kolo , Stejné zbraně pro toto kolo <-- (Zbraně z minulého kola)
-Určení vlastního playlistu na konci kola
-Písničky určené jen pro výhru Traitora a Innocenta

S pozdravem pro celý Team ForFriends -Elounek

Bobř

Re: Vylepšení serveru

Příspěvek od Bobř » ned 13. srp 2017 23:18:17

Ahoj Elounku som rád za tvoj návrh a určite sa poradíme s A-Teamom máš skvelé nápady :)

S láskou tvôj milý Admin Bobř :)

Jezis
Vedení portálu
Vedení portálu
Kontaktovat uživatele:

Re: Vylepšení serveru

Příspěvek od Jezis » pon 14. srp 2017 10:17:44

Ahoj Elounku :)

Děkujeme za tyto nápady.

Ale, jsem líná píča, to ti napíšu rovnou. Hlavně jsem taky nováček co se týče pluginů a dalších věcí. Vše se učím za pochodu, ale neřikám, že nic z toho není nemožné.

Rank tabulka

Podal jsem žádost, aby byla vytvořena, tak uvidíme :)

Kulové blesky, zatím asi nebudou potřeba, v shopu je věcí dost, ale časem, proč ne?! :)

Karmy je dost, kreditů taky, není problém za pár kol mít 100k, takže o tom momentálně neuvažuji.

VIP shop by měl být časem v novějších verzích TTT.

Nabíjení taseru bohužel nejde zrychlit.

Vrácen starý plugin !guns, neomezené awp :)

Plugin, který podporoval stejné zbraně byl bohužel zabugovaný a nahrazený tímto novějším.

To s tím playlistem nevím jak myslíš. Pokud musickity od Valve, tak ty jsou zbytečné kvůli těm písničkám na konci kola.

A třídit písničky pro Inno/Trait nelze :(

Zamčeno