Žádost o admina hlavně na JB

Zamčeno
DrFantasticCze
TTT Admin
TTT Admin

Žádost o admina hlavně na JB

Příspěvek od DrFantasticCze » stř 02. srp 2017 13:54:04

Jméno - Marek
NICK - DrFantastic
Steam ID - STEAM_0:1:53273935
Server - JailBreak
Věk - 15 let
Jak dlouho zde hraju - Téměř od začátku s tím, že vždy jsem si dal nějakou pauzičku
Koníčky - PC, Hry, Floorball, filmy
Důvod, proč bych měl být admin - myslím si, že bych mohl serveru dost pomoci. Rozum mám, někdy i logicky uvažuji, mám kvalitní mikrofón (kdy jsem doma ) a rád řeším nějaké problémy a mám už do jisté míry zkušenosti s hlidáním a zlepšováním serveru. Konkrétně na minecrftu, kde hrálo přes 50 hráčů. K tomu jsem podpořil server a určitě ještě nějak finančně pomáhat serveru budu. Nemyslel jsem, že toto budu psát, ale po dnešní zkušenosti jsem to už napsat musel. BTW u počítače trávím asi nejvíce času :)

YoloMaN
Vedení portálu
Vedení portálu

Re: Žádost o admina hlavně na JB

Příspěvek od YoloMaN » stř 02. srp 2017 15:07:42

Ahoj Marek

sme radi že si nám verný tak dlhú dobu a teraz by si chcel pomôcť serveru či už finančne alebo ako jeden z členov admin týmu. Momentálne disponujeme schopným admin týmom preto nemôžem povedať áno no nepoviem ani nie. Nechávam túto žiadosť otvorenú a podľa situácie v admin týme a na serveri sa ti ešte ozveme.

YoloMaN za Vedenie ForFriends

DrFantasticCze
TTT Admin
TTT Admin

Příspěvek od DrFantasticCze » stř 02. srp 2017 17:24:44

No tak alespoň bych dopsal určitá pravidla, jako například zakázat nasávání wardenovi nebo že natahování granátů se bere jako pohyb

YoloMaN
Vedení portálu
Vedení portálu

Příspěvek od YoloMaN » čtv 03. srp 2017 7:06:28

Ahoj,

tak po dlhšej porade sme sa dohodli že dostaneš práva na skúšku. V prípade akýchkoľvek otázok sa nás neváhaj pýtať. Ježíš ti napíše aby ste doriešili formality.

PRIJÍMAM za Vedenie ForFriends

Prijatím do admin týmu zároveň potvrdzuješ že rozumieš našim pravidlám, budeš ich vzorovo prezentovať na všetkých našich serveroch. K ostatným členom admin týmu sa budeš správať slušne a budete spolupracovať pre dosiahnutie lepšieho behu portálu.

S pozdravom YoloMaN za Vedenie ForFriends

Zamčeno