Jak se to hraje?

Pravidla a upřesnění hry Trouble in Terrorist Town
Zamčeno
Uživatelský avatar
Jezis
Vedení portálu
Vedení portálu
Příspěvky: 82
Registrován: čtv 25. kvě 2017 18:36:21
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Jak se to hraje?

Příspěvek od Jezis » stř 31. kvě 2017 18:11:53

Trouble in Terrorist Town (TTT) je světově známý herní mod, především díky hře Garry's Mod.
Tato počítačová hra na způsob společenské hry Městečko Palermo, nebo karetní hry BANG!
Nyní je nově u nás přizpůsobená pro hru CS:GO!

Hra je o skupině lidí, kteří spolu žijí v malém městečku, dokud se mezi nimi neobjeví zrádci.

Zrádci - Cílem zrádců je zavraždit všechny ostatní, aniž by byli odhaleni.
Zrádci o sobě navzájem vědí, pro okolí však působí jako běžní nevinní občané. Je jen na nich, jaký styl hry zvolí, jestli budou nenápadní vrazi, skrývající se v temnotách, nebo okázalí zabijáci využívající hloučky lidí ve svůj prospěch. K dispozici také mají množství speciálního vybavení, které mohou zakoupit v obchodě za peníze získané vražděním.

Detektivové - Opakem zrádců jsou detektivové, kteří dohlíží na pořádek a musí odhalit všechny zrádce. Detektivové jsou viditelní pro všechny a každý je ihned pozná podle skinu CT a nad nimi svítící písmeno "D". Působí jako čistě kladná síla a jejich úkolem je najít a zabít všechny zrádce a chránit nevinné. Jejich úspěch záleží především na spolupráci s nevinnými a ostatnímy detektivy. K dispozici mají také speciální vybavení dostupné v obchodě.

Nevinní - V tomto chaosu se dále nacházejí nevinní. Ti nemají žádnou speciální roli, mohou však pomáhat detektivům ve vyšetřování. Jejich cílem je především přežít.
Nevinní jsou nejpočetnější skupinou ze všech. Jejich síla spočívá v počtech. Můžou nenápadně pozorovat chování ostatních a vyvozovat své závěry, o které se pak mohou podělit s detektivem a přispět tak k vyřešení případu, nebo mají možnost se pokusit zrádce odhalit a zabít na vlastní pěst. To může být velice riskantní, jelikož bezdůvodné zabíjení vede ke ztrátě velkého množství karmy, ale zároveň, při dobrém odhadu, si tak mohou přijít na nemalé peníze.

Trouble in Terrorist Town má silně psychologický podtext a kombinuje do sebe mnoho herních žánrů, proto není divu, že se těší takové oblibě mezi hráči z celého světa. Stát se v této hře zkušeným manipulátorem ale rozhodně není záležitostí pár hodin. Žádné dvě kola nejsou stejné a každý tuto hru hraje po svém, proto věřím, že vás hra dokáže zabavit na celé týdny. Tak už neváhej a připoj se na nás herní server a nenech si tuto jedinečnou zkušenost uniknout!

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host