Přidání nového (serveru) módu Minigames.

Sem môžete pridávať podnety/nápady týkajúce sa našich serverov, od máp až po nastavenie a pluginy.
Zamčeno
Michal.Br

Přidání nového (serveru) módu Minigames.

Příspěvek od Michal.Br » úte 15. srp 2017 18:50:32

Ahojky :D Zdravím všechny co jsi právě čtou můj kvalitní :lol: návrh.

+Můj návrh je vcelku jednoduchý, byl bych rád a myslím si že by bylo dobré založit ještě jeden server který by mohl mít velký úspěch a to na Minigamesy (Pro ty co neví co je to za mód: Jde o kompilaci mini her, které se střídají podle výběru nejrychlejšího hráče.Máte za úkol vyzabíjet oponentův tým nebo jako první dokončit danou minihru. Vyhrává ten tým, který má na konci mapy nejvíce vyhraných kol.) tak to byl takový menší popis takového módu,na takový mód stačí pár pár takových map dva-tři pluginy a hotovo :D !

+A proč to právě píšu :roll:,píšu to protože mi takový server od vás chybí,sice v česku/slovensku jich pár existuje ale už to prostě není ono,sám jsem některé i adminoval a nahrál stovky hodin,ale poté se vždy server zrušil jelikož byly stále problémy v A-teamu,a tím párem bych byl i rád pokud by byl návrh přijat,abych tam mohl i adminovat či pomoci se serverem (pokud bude potřebovat žádost o admina tak není problém :) ).

+A to je asi vše co můžu k tomu tématu napsat,ještě jednou děkuji za přečtení a doufám že bude vyhověno :D a že tento server bude žít dál :) protože ho mám rád, gl majitel, přeji příjemný den,čauky :P a velice se omlouvám pokud tu bude hodně pravopisných chyb :D (večer xD)

+Ještě jsem si vzpomněl,pokud potřebujete názornou ukázku tak si mód můžete vyzkoušet(stačí si napsat do serverů Minigamesy a můžete zkusit :) )

YoloMaN
Vedení portálu
Vedení portálu

Re: Přidání nového (serveru) módu Minigames.

Příspěvek od YoloMaN » úte 15. srp 2017 21:35:20

Ahoj Michal

ďakujeme za tvoj návrh. Aktuálne ako asi vieš vlastníme 2 servery ktoré bohužiaľ nie sú v 100% stave a stále na nich aktívne pracujeme a práve preto by bolo nerozumné zakladať nový. Radi by sme teda najprv dotiahli do dokonalosti čo už sme začali pred tým ako začneme nový projekt. V prípade že sa nám ako portálu bude dariť aj po finančnej stránke a bol by o to záujem, nebudeme sa rozšíreniu o ďalší server brániť. Tvoj návrh si určite necháme uležať v hlave a možno ho v budúcnosti pretavíme do reality.

S pozdravom YoloMaN

Jezis
Vedení portálu
Vedení portálu
Kontaktovat uživatele:

Re: Přidání nového (serveru) módu Minigames.

Příspěvek od Jezis » stř 16. srp 2017 9:51:07

Ahoj Michale,

jak napsal Yolo, jde nám momentálně o kvalitu, nikoliv o kvantitu.

V budoucnu není problém, ale to až fixnem současné chyby na serverech :)

Děkujeme za pochopení.
Pokud bys měl ještě něco, neváhej se na nás obrátit ať už na steamu, nebo zde na foru.

Ježíš

Zamčeno